Ocelové industriální dveře a příčky

Industriální dveře, příčky a okna si v poslední době získávají obrovskou oblibu u zákazníků. Moderní provedení dodá vašemu interiéru lehkost a eleganci. Jedná se o vysoce designový kousek, který se stane dominantou celé místnosti. Nejlépe se hodí jako rozdělení chodby s obývacím pokojem či kuchyní. 

  • Vyrábíme závěsné posuvné i otevírací kovové dveře 
  • Zajišťujeme celkovou výrobu včetně dopravy i montáže
  • Jedná se o poctivou ruční českou výrobu – kovové rámy, zasklení i madla a kliky vznikají v rukou českých řemeslníků. Nekupujeme žádné polotovary!
  • Vše vyhotovíme přesně na míru a podle specifických přání zákazníka

KVALITNÍ ČESKÁ VÝROBA

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PŘÍZNIVÁ CENA

ZKONZULTUJEME, NAVRHNEME

NACENÍME

VYROBÍME

NAMONTUJEME

Ukázky realizací kovových dveří

Časté dotazy

Od okamžiku zaměření trvá výroba interiérových dveří zhruba 4 – 6 týdnů. Pokud se pro dveře od nás rozhodnete, napište nám ideálně co nejdříve, ať můžeme společně naplánovat termín zaměření a samotné realizace. 

V dílně Hardsteel vyrábíme interiérové kovové dveře výhradně z oceli. Potrpíme si na kvalitu, proto u nás nenajdete žádné hliníkové profily nebo falešné příčky. 

Cena dveří se odvíjí od rozměrů i konkrétního provedení. Z toho důvodu nelze uvést přesnou částku, liší se dle individuálních požadavků. Samotná výroba dveří standardních rozměrů se pohybuje od cca 32 tisíc. K ní se zpravidla připočítává cena za dopravu a montáž. 

Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Nejpřesněji vám cenu můžeme sdělit, když nám napíšete požadované rozměry, typ členění, způsob otevírání a místo realizace. 

Určitě ano. Barvu lakování kovové konstrukce si můžete zvolit téměř jakoukoliv ze vzorníku RAL. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené například antracitové dveře a čistá bílá. Za změnu barvy neplatíte. Cena zůstává stejná jako v případě klasické černé. 

Žádné zvláštní stavební úpravy nejsou potřeba, dveře však můžeme umístit pouze do otvorů zděných příček. Je totiž potřeba myslet na to, že ocelové dveře jsou poměrně těžké a SDK příčka by je neudržela. 

Téměř každá situace má své řešení. Pokud si tedy nejste jisti, zda je váš otvor pro osazení kovových dveří vhodný, napište nám na e-mail, rádi poradíme.

Díky použití těch nejkvalitnějších materiálů, jsou naše dveře zcela bezpečné. Nemusíte se jich bát ani v domácnosti s dětmi. Do kovových rámů usazujeme bezpečnostní lepené sklo 3×3 mm. V případě rozbití se nevysype a nemusíte se bát nebezpečných střepů. 

Jelikož jsou dveře rozděleny na několik částí a nepoužíváme falešné příčky, každý rám má vlastní skleněnou tabuli. V případě rozbití tak nemusíte nahrazovat kompletně celé sklo, ale stačí vyměnit pouze poškozenou část. 

Ano, všechny varianty lze vyrobit i s mléčným sklem. Fantazii se meze nekladou, vybrat si můžete například i sklo kalené, kouřové, ornamentní a další. 

U kovových dveří s pojezdem to většinou možné je. Montáž sice není jednoduchá, na druhou stranu věříme, že zkušený a zručný člověk si poradí. Musíme vás však upozornit, že v případě vlastní montáže přicházíte o možnost případné reklamace poškození, které by vzniklo vinou neodborné montáže dveří.